TYLIAU ir efektyviau su TASKI AERO siurbliu

Grindų valymas siurbliu - patikimas būdas saugiai, greitai, efektyviai pašalinti purvą ir dulkes gyvenamosiose patalpose, visuomeninės paskirties vietose: viešbučiuose, maitinimo įstaigose, salonuose.

Nuo 2017 m rugsėjo 1 d. Europos Sąjungoje įsigaliojo draudimas gaminti, importuoti ir naudoti dulkių siurblius, kurių galingumas viršija 900 vatų. Dėl šios priežasties grindų valymo įrangos gamintojas Diversey pristatė naujuosius sauso valymo dulkių siurblius, Taski AERO kurie atitinka naujuos ES reikalavimus. 

Taski AERO  4 skirtingi modeliai sukurti dažnam profesionaliam naudojimui bet kokioje aplinkoje. Tai modernūs, ergonomiški A+ energetinės klasės dulkių siurbliai su 585 W varikliu kuris užtikrina tokį patį ar net didesnį našumą. 

 Aero 8 Plus ir Aero 15 Plus - modeliai su papildoma Eco mygtuko funkcija dar tylesniam veikimui. Taip pat šie modeliai turi patogesnę laido susukimo funkciją, o siurblio nugaroje pridėti aksesuarai padės lengviau išvalyti sunkiai prieinamas vietas. 

Aero 8 ir Aero 15 - efektyvumu nenusileidžiantys Aero 8 Plus ir Aero 15 Plus siurbliams tačiau tai ekonominiai modeliai kuriuose nėra eco mygtuko ir į  komplektaciją neįeina papildomi aksesuarai. 

 

 Susisiekite dėl demonstracijos

2018-01-09

Visos naujienos