SURE - ekologiškos valymo priemonės kasdieniniam valymui

Ekologiški sprendimai valyme

Šiandien vis didesnę reikšmę kasdienybėje užima ekologiškumas. Vieniems tai svarbu dėl daromo poveikio gamtai, kitiems dėl natūralesnės produkto kilmės, tretiems dėl konkrečių sveikatos trikdžių vengimo. Kad ir koks būtų ekologiškų priemonių pasirinkimo motyvas - tai yra sveikintina, nes parodo, jog esate besirūpinantis savo sveikata bei aplinka, kurioje gyvens ateities kartos.  

Ekologiški sprendimai valymo bei kitų švaros priemonių gamyboje taip pat ne išimtis. Vartotojų didėjantis susirūpinimas aplinka, naudojamų produktų kilme ar sveika gyvensena diktuoja profesionalių valymo priemonių gamintojams kryptį skirti didesnį dėmesį ekologiškiems, natūraliems bei sveikatai saugiems valymo metodams bei priemonėms. 

Sealed Air Diversey Care -  pasaulyje lyderiaujanti kompanija, kuri gamina profesionalams skirtus aukštos kokybės valymo ir higienos produktus sukūrė ekologišką valymo produktų liniją SURE vertinantiems natūralumą.

SURE - tai ekologiški produktai profesionalams, kasdieniniam įvairių paviršių valymui. SURE produktų sudėtį sudaro koncentruoti produktai kurie pagaminti:

  • augaliniu pagrindu;
  • iš natūraliai atsinaujinančių žaliavų;
  • 100 % biologiškai skaidūs

SURE ekologiškų produktų asortimentą sudaro: indų plovimo priemonė, plovimui rankiniu būdu; priemonė kalkių šalinimui; stiklų ir kitų vandeniui atsparių paviršių valymui; sanitarinėms patalpoms; riebalais užterštų paviršių valymui;

Produktai fasuojami 0,75 ml, 1 l buteliuose ir 5 l bakeliuose. Visos pakuotės yra perdirbamos. Iš 5 l pakuotės galima produktą perpilti į 1 l ir 0,75 ml butelius kasdieniam naudojimui.

SURE vertinatiems natūralumą ir ieškantiems ekologiškų valymo sprendimų.

Prekes galite rinktis čia 

2017-03-20

Visos naujienos