Diversey
Manjana
Taski-Ultimaxx

YPATINGAS LANKSTUMAS,
MAKSIMALUS PRODUKTYVUMAS

TASKI kaip išskirtinio dizaino šveicariško prekės ženklo reputacija yra gerai žinoma. Būtent mašinų kokybė ir šiuolaikinių sprendimų panaudojimas sustiprino ją rinkoje. Patvarios mašinos – tai įrenginiai, kurie yra sukurti atsižvelgiant į tvaraus vystymosi principus. Patvarumas yra pagrindinis TASKI ULTIMAXX projekto principas, todėl jie surenkami iš aukščiausios kokybės komponentų ir medžiagų.

TASKI ULTIMAXX plovimo mašinos yra protingas sprendimai. Viduje rasite naujausias technologijas, patentus, išmanų dizainą ir inžinerines naujoves, kurios padės įveikti kasdienius iššūkius, su kuriais susiduriate, kad grindys būtų švarios – kaip nepertraukiamas darbas, be nereikalingų prastovų ir trukdžių. TASKI ULTIMAXX mašinos iš naujo apibrėžia mažų ir vidutinių plovimo mašinų kategoriją, nustatydamos naujus standartus.


Sužinokite daugiau apie TASKI išmaniąsias technologijas

Išmaniųjų technologijų, t.y. TASKI išmaniųjų sprendimų, pasiūla yra proveržis valymo mašinų savininkams.

IntelliScrub

Nauja IntelliScrub funkcija leidžia dinamiškai reguliuoti šepečio prispaudimą, o tai pailgina baterijos veikimo laiką daugiau nei 40%.

IntelliFlow

Panaikina daug laiko reikalaujantį poreikį rankiniu būdu reguliuoti vandens srautą ir dozuoti tirpalą ant grindų. Tai leidžia sumažinti vandens ir produktų suvartojimą iki 76%.

Taski Whisper technologija

Taski šnabždesio technologija – oro srauto sistema, garantuojanti optimalų siurbimą ir greitą skleidžiamo triukšmo sugėrimą. Mašina veikia itin tyliai: 63db (A), o Eco darbo režimu – 60db (A).

IntelliTouch

Tai interaktyvus jutiklinis skydelis. Intuityvūs meniu ir vaizdinės kalbos naudojimas leidžia greitai ir lengvai suprasti mašinos veikimą.

IntelliKey

Išmani NFC technologija, skirta valdyti atskirų vartotojų prieigą ir leidimus. Raktas suasmenina mašinos naudojimą ir apsaugo jį nuo neteisėto naudojimo.

IntelliDose

Patentuota, tiksli valdymo sistema, skirta dozuoti tirpalą ant grindų, integruota į mašiną, kuri padidina darbo efektyvumą iki 40%.

Valymo moduliai

Naujas mašinos moduliškumo lygis (lankstumas pasirenkant darbo plotį ir valymo modulio tipą) – galimybė pritaikyti įrenginį pasirinktam grindų valymo būdui.

Valymo modulių tipai: vienas šepetys / apvalus diskas I du šepečiai / apvalūs diskai I du TWISTER PLUS peiliukai I du ritininiai šepečiai + grindų šlavimas I stačiakampis skydas (orbitinis).Taski-Ultimaxx

Informacinė medžiaga
Sužinoti daugiau

Taski-Ultimaxx atsisiųsti brošiūrą

Registracijos forma – prisiregistruokite į renginį šiandien!

Facebook Instagram LinkedIn