Savo tiekėjus renkamės atsakingai, raginame atsakingai rinktis ir jus!

Dezinfekavimo priemonė alkoholio pagrindu Divosan ETHA-plus, 20l, 100912912


Kodas: 100912912
Pakuotėje: 1 vnt.

Dezinfekavimo priemonė Divosan ETHA-plus, 20l. Paruošta naudoti dezinfekcijos priemonė, etanolio pagrindu, skirta naudoti maisto ir gėrimų pramonėje, maisto ruošimo ir pateikimo vietose, sveikatos priežiūros, švietimo įstaigose, grožio salonuose, sporto klubuose ir kitose visuomeninės paskirties įstaigose. Divosan ETHA-plus yra efektyvus dezinfekantas, naikinantis tuberkuliozės bakterijas, Dezinfekavimo priemonė Divosan ETHA-plus, 20l. Paruošta naudoti dezinfekcijos priemonė, etanolio pagrindu, skirta naudoti maisto ir gėrimų pramonėje, maisto ruošimo ir pateikimo vietose, sveikatos priežiūros, švietimo įstaigose, grožio salonuose, sporto klubuose ir kitose visuomeninės paskirties įstaigose. Divosan ETHA-plus yra efektyvus dezinfekantas, naikinantis tuberkuliozės bakterijas, mielinius bei sporas sudarančius grybelius, virusus. Priemonė yra efektyvi prieš daugelį vegetatyvinių mikroorganizmų formų.

Paruošta naudoti, nereikia skiesti ir nuskalauti (nebent būtų specialūs reikalavimai);
Efektyvi prieš daugelį mikroorganizmų: naikina bakterijas, grybelius, mieles, virusus;
Neputoja;
Tinka naudoti vietose, kurios jautrios drėgmei;
Greitai garuoja, nelieka medžiagos likučių;

COVID-19 prevencijai*: priemonė paruošta naudoti, ekspozicijos laikas -? 1min. *Produkto veiksmingumas patvirtintas atitinkamais tyrimais: Metodas: EN14476 (virusai apvalkale).
Biocidinio produkto 2 ir 4 produktų tipas. Liudijimo Nr. (10-14 17.5Mr)BPR-384(A-0204PNO604376-23-206)

! Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.Savybės
Biocidas TaipĮ SĄRAŠĄ