Profesionalios valymo priemonės
  Savo tiekėjus renkamės atsakingai, raginame atsakingai rinktis ir jus!
Profesionalios valymo priemonės

Valymo priemonės


Prekių 540, puslapis 1 iš 18

Profesionalios švaros prekės yra itin plati sąvoka, aprėpianti visas valymo priemones, kurių gali prireikti namuose ar įvairiose įstaigose: nuo restoranų ir biurų iki prekybos centrų ir gamybinių cechų. Platus prekių pasirinkimas atskirose kategorijose leis rasti reikiamą prekę neeikvojant brangaus laiko. Manjana lydės jus visais švaros klausimais.

Mūsų internetinėje parduotuvėje esančios valymo priemonės yra skirtos profesionaliam naudojimui. Čia galite įsigyti geriausias valymo priemones rinkoje – mes rūpinamės jų pasirinkimu ir didelį dėmesį skiriame klientų aptarnavimui. Tvirta mūsų įmonės pozicija rinkoje yra kruopščiai atrinkto asortimento ir patyrusių darbuotojų darbo rezultatas.

Kas yra švaros prekės?

Valymo priemonės atlieka gyvybiškai svarbų vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime namuose ir viešosiose įstaigose ar pramonės srityse. Įvairios švaros prekės reikalingos švietimo ir maitinimo įstaigoms, maisto pramonei, įmonėms, ligoninėms, prekybos centrams, grožio verslui ir kt.

Valymo priemonės verslui ir įstaigoms saugiai ir efektyviai pašalina nešvarumus bei įvairios kilmės bakterijas. Jos apsaugo tam tikrus paviršius ir užkerta kelią infekcinių ligų plitimui bei kontroliuoja alergenus, tokius kaip dulkės bei pelėsis.

Indų plovimo priemonės

Šios kategorijos prekės yra skirstomos į automatiniam ir rankiniam indų plovimui reikalingas priemones, taip pat priemones, skirtas plauti indus, juos skalauti ir balinti. Čia taip pat rasite ir priemonių, reikalingų palaikyti indaplovės švarą.

Nepriklausomai nuo to, kokią indų plovimo priemonę pasirinksite, jos efektyviai geba pašalinti įsisenėjusius nešvarumus, sunkiai nuplaunamus riebalus ir maisto likučius. Kiekviena iš jų skiriasi savo privalumais, tačiau be efektyvaus nešvarumų valymo, kitos jų funkcijos yra blizginti indus ir įrankius, balinti, skalauti, užtikrinti greitesnį džiūvimą, tuo pačiu minkštinti vandenį ir apsaugoti nuo kalkių susidarymo.

Kai kurios indų plovimo priemonės užtikrina apsaugą nuo korozijos ir mechaninių pažeidimų. Jos taip pat malšina kvapus ir apsaugo indaplovių vidų nuo nešvarumų susidarymo. Indų plovimo priemones galite rinktis skystas, putų arba tablečių pavidalu. Atkreipkite dėmesį, kad vienos priemonės yra skirtos tik minkštam vandeniui, kitos – tik kietam.

Čia rasite ir atskirų indų skalavimo skysčių, kurie užtikrina trumpesnį indų džiūvimo laiką bei apsaugo juos nuo kalkių paliekamų dėmių. Na, o nepakeliantiems indaplovių skleidžiamo kvapo siūlome įsigyti gaiviklius, kurie skleidžia gaivų kvapą.

Grindų valymo priemonės

Šio tipo švaros prekės yra skirstomos pagal paviršius, kuriems bus naudojamos priemonės. Vienos yra skirtos vandeniui atspariems paviršiams, pavyzdžiui, plėvele dengtoms grindims, kitos skirtos medienai, trečios – keraminėms grindims, o kitos – kiliminėms dangoms. Mūsų švaros prekės efektyviai tirpdo riebalus ir kitus nešvarumus, garantuodamos puikų rezultatą. Prekių kataloge rasite ir universalių grindų ploviklių, kurie tinka ne tik grindims, bet ir sienoms bei kitiems vandeniui atspariems paviršiams.

Čia taip pat rasite putojimą mažinančias priemones kilimų siurbliams, kalkių apnašų šalinimo priemones, preparatus, šalinančius kramtomąją gumą, porų užpildymo ir grindų kristalizavimo priemones.

Virtuvės valymo priemonės

Čia rasite platų virtuvėje esančių paviršių valymo priemonių pasirinkimą. Kiekviena iš jų turi skirtingą paskirtį. Vienos priemonės yra skirtos krosnims, gruzdintuvėms ir kaitlentėms, kitos – šaldytuvams ir šaldikliams, trečios – kavos aparatams ir kavos malūnėliams. Priklausomai nuo pasirinktos priemonės, jos gali būti skirtos pridegusių paviršių valymui, nuriebalinimui, įvairiausių paviršių nukalkinimui (tiek įrankių, tiek įrangos). Kai kurios valymo priemonės yra skirtos specifiniams paviršiams, tokiems kaip nerūdijantis plienas, žalvaris, varis, keramika ar stiklas.

Kitos švaros prekės

Mūsų prekių kataloge rasite ir ne mažiau reikalingų dezinfekcijos priemonių, skirtų įvairiausiems paviršiams, patalpoms ir rankoms dezinfekuoti.

Gausus sanitarinių valiklių pasirinkimas leis išsirinkti jūsų verslui optimaliausias priemones. Tai paviršių, WC ir pisuarų valymo priemonės bei kanalizacijai skirti preparatai.

Čia rasite ir skirtingos koncentracijos langų bei kitų vandeniui atsparių paviršių valiklius, kurie efektyviai valo, nepalieka dėmių ir greitai džiūva.

Kitos įvairios priemonės, tokios kaip pakabinami WC muiliukai, oro gaivikliai, etikečių paliktų klijų valikliai, graffiti valymo priemonės, dėmių išėmėjai, impregnantai, poliravimo priemonės, antistatiniai preparatai, rūdžių dėmių išėmėjai, aliejaus kokybės testai, dulkių maišeliai siurbliams, sorbentas chemijai surinkti, klozeto sėdynės užtiesalų dozatoriai ir kt., leis išspręsti kylančias problemas jūsų patalpose, nepriklausomai nuo jų paskirties.

Švaros prekės internetu

Mūsų svetainėje rasite viską, ko reikia higienai ir švarai palaikyti bet kurioje vietoje. Švaros prekės Kaune, Klaipėdoje ir Vilniuje yra prieinamos fizinėse parduotuvėse, tačiau norint sutaupyti laiko – visada galite naudotis elektroninės prekybos teikiamais privalumais. Švaros prekių kaina skiriasi priklausomai nuo valymo priemonių rūšies, gamintojo ir užsakomo kiekio.

Mūsų profesionali komanda yra pasiruošusi jus konsultuoti įvairiais klausimais, taip pat apmokyti teisingai naudotis visomis valymo priemonėmis, kad rezultatai būtų akivaizdūs. Galite drąsiai kreiptis visais kylančiais klausimais – jūsų problemas išspręsime drauge.