Profesionalios valymo priemonės
  Savo tiekėjus renkamės atsakingai, raginame atsakingai rinktis ir jus!
Profesionalios valymo priemonės

Indaplovių tabletės (kapsulės)


Prekių 4, puslapis 1 iš 1Indų plovimo priemonės turi didelės įtakos indų švarai ir blizgesiui. Ypač jei indai yra plaunami indaplovėje. Indaplovių tabletės (kapsulės) – tai itin patogios indų plovimo priemonės, kadangi viskas, ko reikia idealiai švarai, yra vienoje indaplovės kapsulėje. Mūsų asortimente rasite kokybiškas indų plovimo priemones – indaplovių kapsules, skirtas automatiniam plovimui. Čia rasite tiek buitinėms, tiek profesionalioms indaplovėms skirtas tabletes.

Kas yra indaplovių tabletės?

Indaplovių tabletės, dar žinomos kaip kapsulės, paprastai yra sudarytos iš keleto skirtingų priemonių, tokių kaip ploviklis, skalavimo priemonė, mineralinės druskos ir fermentai, kurie padeda efektyviai pašalinti riebalus ir įvairaus pobūdžio nešvarumus.

Dėl jų pavidalo, šių indų plovimo priemonių panaudojimas yra itin lengvas: tiesiog įdėkite kapsulę į tam skirtą vietą indaplovėje ir pasirinkite norimą plovimo programą. Lyginant su tradiciniais indų plovimo skysčiais, tabletės indaplovėms yra labai patogios naudoti, nes garantuoja tikslią ploviklio ir kitų priemonių dozę.

Kaip veikia kapsulės indaplovei?

Indaplovių tabletė, įdėta į tam skirtą vietą indaplovėje, tirpsta vandenyje išskirdama medžiagas, kurios susimaišo su vandeniu. Tabletės sudėtyje esantys plovikliai stipriai veikia indų paviršiuje esančius nešvarumus bei riebalus, juos tirpdo ir palengvina jų pašalinimą. Kapsulėje esančios skalavimo priemonės padeda pašalinti likusius nešvarumus.

Vandens minkštikliai, esantys kapsulėje, padeda išvengti kalkių nuosėdų susidarymo ant indų paviršiaus ir indaplovės viduje. Tokiose plovimo priemonėse esantys fermentai padeda lengviau susidoroti su pridžiuvusiais nešvarumais, taip pat atsikratyti nepageidaujamo kvapo, sklindančio iš indaplovės vidaus. Taigi, jei buityje stengiatės apriboti skirtingos buitinės chemijos kiekį, tabletės indaplovėms, kurių principas yra „viskas viename“ gali būti puikus sprendimas.

Kaip išsirinkti tinkamas indaplovių tabletes?

Kapsulės indaplovei turi būti pasirenkamos atsižvelgiant į keletą aspektų, tokių kaip pats plovimo įrenginys, dažniausiai pasitaikantys nešvarumų tipai, o taip pat ir jūsų individualūs poreikiai.

Kapsulės indaplovėms gali būti skirtos buitiniam arba profesionaliam naudojimui, tačiau kai kurie produktai gali būti naudojami ir vienu, ir kitu atveju. Prieš renkantis indaplovių tabletes, atkreipkite dėmesį į jų atliekamas funkcijas. Priklausomai nuo pasirinktos indų plovimo priemonės, tabletės gali ne tik plauti indus, bet ir juos balinti, skalauti, užtikrinti greitesnį džiuvimą, apsaugoti stiklą nuo korozijos, o metalinius indus – nuo pažeidimų.

Patogiausias jums ir naudingiausias indaplovei sprendimas – tai tabletės, kurios be aukščiau išvardintų funkcijų gali neutralizuoti kvapus, apsaugoti indaplovės vidų nuo nešvarumų sankaupų bei kalkių susidarymo, taip pat minkštinti indaplovėje esantį vandenį.

Atkreipkite dėmesį, kad pasirinkus kai kurias indaplovių kapsules, bus reikalinga ir skalavimo priemonė. Mūsų asortimente taip pat rasite ir ekologiškų sprendimų indaplovėms – galite įsigyti indų plovimo priemonių, kurių sudėtyje nėra fosfatų ir chloro, tačiau jos ne mažiau efektyviai geba susidoroti su įvairiausiais nešvarumais.

Įsigykite indaplovių kapsules internetu

Kapsulės indaplovėms yra patogus būdas plauti indus automatiniu būdu. Tai – efektyvu, praktiška ir itin palengvina indų plovimo procesą. Šiose indų plovimo priemonėse yra viskas, ko reikia idealiai indų švarai, jų baltumui, blizgesiui, taip pat indaplovės švarai palaikyti.

Priklausomai nuo pasirinktų indų plovimo priemonių, skiriasi jų kaina. Tam įtakos gali turėti gamintojas, kapsulės sudėtis ir papildomos funkcijos, tokios kaip greitas indų džiuvimas ar indaplovės apsauga nuo nešvarumų, taip pat užsakomas kiekis. Akcija, taikoma šioms prekėms, gali būti puiki proga įsigyti indų plovimo priemonių daugiau ir tokiu būdu sutaupyti.

Mūsų ekspertai yra pasiruošę atsakyti į visus jums kylančius klausimus, o taip pat ir apmokyti, kaip naudotis skirtingomis indų plovimo priemonėmis, atsižvelgiant į turimą įrangą.