Švaros prekių katalogas

Grindų priežiūros priemonės


Kategorija  
Prekių 16, puslapis 1 iš 1

 
Pavadinimas
Aprašymas

Grindų priežiūros priemonė Tawip vioclean F, 1l


Kodas: 712606
Pakuotėje: 10 vnt.

Grindų priežiūros priemonė Tawip vioclean F, 1l.  Aplinkos neteršianti grindų priežiūros priemonė tinkanti valyti visiems vandeniui atspariems paviršiams (PVC, linoleumui, gumines grindis, akmens grindis, taip pat alyvuotas ir vaškuotas medines grindis). Priemonės sudėtyje esančios medžiagos uždeda apsauginę antistatinę plėvelę, mažinančią paslydimo pavojų. Priemonė galima naudoti mechaniniu ir rankiniu būdu.

  • Apsaugo nuo slydimo
  • Be kvapiklių ir dažiklių
!  Nenaudokite nehermetiško medžio valymui.
 

Mažai blizganti grindų emulsija daugumai vandeniui atsparių lygių grindų tipų. Silpnas blizgesys panaikina "optinį slidumą". Priemonė yra atspari alkoholiui ir dezinfekcijos priemonėms, todėl tinkama naudoti sveikatos apsaugos įstaigose. Unikali matinė sistema, tvirta, ilgaamžė, dėvėjimuisi atspari apsauga.
Priemonė yra paruošta naudoti.


 

Tvirta, ilgaamžė, dėvėjimuisi atspari grindų apsauga. Lengvai dengiama, greitai džiūstanti , atspari slidumui, lengvai atnaujinama. Pagerina natūralią grindų išvaizdą, suteikdama ilgalaikę, stipriai blizgančią apsaugą. Atspari dryžiams ir purvui net labai intensyvaus naudojimosi sąlygomis. Puikiai prilimpa prie daugumos grindų tipų, pvz., vinilo, sintetinių, linoleumo, akmens, apsaugotų medžio ar kamščio grindų.
Priemonė paruošta naudoti.

 

Itin atspari ir blizgi grindų emulsija,tinkanti daugeliui lygių, kietų ir vandeniui atsparių grindų.
Susidaręs apsauginis sluoksnis yra ypač atsparus įbrėžimams, nusitrynimui ir juodoms žymėms nuo batų. Taigi šia emulsija padengtų grindų išvaizda, bėgant laikui, nepablogėja ir reikalauja mažiau priežiūros.
Produktas paruoštas naudojimui. Naudokite neskiestą.

 

Grindų poliravimo priemonė, skirta visoms vandeniui atsparioms grindų dangoms: grindims iš plastiko, linoleumui, PVC, marmurui, natūraliam akmeniui, lakuotam medžiui. Priemonė palieka stipriai blizgią apsauginę plėvelę, saugančią nuo purvo ir vandens. Valymas ir poliravimas naudojant poliravimo mašiną (400 – 1000 apsisukimų/min). Sumažina dangos slidumą ir apsaugo nuo dėvėjimosi.

Priemonė paruošta naudoti.

 

Mažinanti slidumą, stipraus blizgesio grindų emulsija specialiai sukurta linoleumo grindims. Tvirta blizganti plėvelė, atspari judėjimo žymėms, lengvai prižiūrima. Norint pasiekti geriausią rezultatą, reikia padengti 2 sluoksnius Taski Jontec Linobase prieš dengiant Taski Jontec Linotop.
Priemonė yra paruošta naudoti.

 


Permanentinė linoleumo sandarinimo ir apsaugojimo priemonė. Užsandarina ir apsaugo naujas linoleumo dangas. Atstato sugadintas ir porėtas linoleumo dangas, užtikrina, kad jos atrodytų kaip naujos daug metų.  Tinkama kaip pamatas prieš dengimą grindų emulsijomis, užtikrina, kad emulsijos neiškris milteliais bei bus ilgaamžiškesnės.

Priemonė yra paruošta naudoti.

 

Porų užpildymo priemonė Taski Technique, 5l


Kodas: 7513198
Pakuotėje: 2 vnt.

Porų užpildymo priemonė Taski Technique, 5l
Grindų sandarinimo priemonė, skirta daugelio tipų porėtų kietų grindų pagrindiniam padengimui. Specialūs priemonės sudėtyje esantys polimerai užpildo poras, pagerina sukibimą ir padeda sumažinti po to naudojamos grindų emulsijos sąnaudas. Dėl gerų sukibimo savybių grindų apsauginė plėvelė bus patvaresnė.

 

Aukščiausios kokybės, stipriai blizganti emulsija, specialiai sukurta dengti akmens, teraco, neglazūruotos keramikos ir marmuro grindis. Priemonė puikiai sukimba su daugumos tipų grindų dangomis, todėl nereikia papildomai naudoti porų užpildymo priemonių.
Priemonė yra paruošta naudoti.

 

Impregnavimo priemonė tirpiklių pagrindu nedengto porėto akmens ir keramikos paviršių apsaugojimui tiek viduje, tiek ir lauko sąlygomis (neužšals). Sudaro efektyvią, purvą atstumiančią grindų apsaugą ir palengvina valymą.
Priemonė paruošta naudoti.

 

Priemonė skirta kristalizuoti akmens, savo sudėtyje turinčio kalcio, grindis. Priemonė sudarys šlapių grindų išvaizdą, sumažins jų slidumą ir prailgins tarnavimo laiką.
Rekomenduojamas dozavimas:
Įpilti į buteliuką 100ml vandens, prapjauti vieną maišelį (200gr.) gale ir įstatyti tą galą į buteliuko kakliuką. Supilti visą turinį į buteliuką, užsukti ir supurtyti.

 

Statinį krūvį sklaidanti grindų emulsija, specialiai sukurta išsklaidyti elektros krūvius virš visų tipų grindų paviršių arba juos nužeminti ant elektrostatiniams krūviams laidžių grindų. Grindis padengia šilta, didelio blizgesio apsaugine plėvele. Puikiai tinka tose vietose, kur susiduriama su statinių krūvių problemomis ir kur grindys yra aprobuotos, kaip elektrostatinį krūvį sklaidančios.
Priemonė yra paruošta naudoti.

 


Grindų kristalizavimo priemonė Taski Jontec Nobile Plus, 5 kg. Priemonė skirta kristalizuoti ir apsaugoti akmens, savo sudėtyje turinčio kalcio, grindis. Priemonė sudarys šlapių grindų išvaizdą, sumažins jų slydimą ir prailgins jų tarnavimo laiką. Jontec Nobile Plus nesudarys jokios plėvelės ant paviršiaus, o paliks natūralią akmens išvaizdą.

  • Padidina kontūrų ryškumą ir sustiprina natūralią akmens išvaizdą
  • Greitai pasiekiamas "veidrodinis" spindesys dėl jungtinio cheminio ir mechaninio poveikio
  • Sumažina vandens ir purvo įsiskverbimą, taip palengvindama kasdienį valymą ir priežiūrą
  • Ženkliai sumažina slydimą
 

Grindų valymo priemonė PRO25, 1l


Kodas: 750001034
Pakuotėje: 12 vnt.
Grindų valymo priemonė PRO25, 1l
 

Intensyvus keraminių plytelių valiklis Tanex ceram yra ypač efektyvus ir intensyvus šarminis valiklis, skirtas dekoratyvinei akmens keramikai ir keraminėms plytelėms valyti.Valiklis pasižymi galinga formule, todėl greitai įsiskverbia į mikroporas ir pašalina giliai esančius atsparius nešvarumus. Jis sudrėkina ir pašalina net ir problemines dėmes, tokias kaip susidariusios plėvelės ar atsparūs riebalai. Šis galingas ir giliai riebalus šalinantis valiklis buvo sukurtas specialiai akmens keramikai ir keraminėms plytelėms.

Paskirtis:

Tanex ceram tinka visų rūšių akmens medžiagoms su mikroporomis pasižyminčių paviršiumi: akmens keramikai, dekoratyvinei akmens keramikai, betono blokams ir natūraliems akmenims. Jis ypač greitai ir veiksmingai nuvalo neslidžias plyteles pramoninėse virtuvėse, taip pat smarkiai suterštas grindis, pvz., bakalėjos parduotuvėse, traukinių stotyse ir t.t.

Netinka porėtoms, itin gerai sugeriančioms plytelėms (pvz., cotto), linoleumui ir guminei dangai valyti.


 

Grindų priežiūros priemonė Longlife Megla, 10l


Kodas: 404730
Pakuotėje: 10 vnt.
Grindų priežiūros priemonė Longlife Megla, 10l