Profesionalios valymo priemonės
  Savo tiekėjus renkamės atsakingai, raginame atsakingai rinktis ir jus!
Profesionalios valymo priemonės

Rankų dezinfektantai


Prekių 26, puslapis 1 iš 1Viešose vietose, ypatingai medicinos įstaigose, parduotuvėse bei ten, kur yra didelis žmonių susibūrimas, sklinda įvairiausi virusai, o tai puiki terpė infekcijų plitimui. Rankų dezinfekcija - viena paprasčiausių, tačiau efektyviausių priemonių, padedančių užkirsti kelią infekcijų plitimui. Rankų dezinfekciniai skysčiai pašalina mikrobus, tokius kaip bakterijas, virusus ir grybelius, nuo rankų odos, taip sumažindami riziką susirgti peršalimo ligomis, gripu, skrandžio ligomis ir kitomis infekcijomis. Rankų dezinfektantas tampa vis svarbesne priemone ne tik namuose, bet ir darbe bei viešose vietose, siekiant užtikrinti tinkamą higienos lygį ir kovoti su infekcijomis.


Kai muilo ir vandens arti nėra, rankų dezinfekavimo skystis yra puiki alternatyva, kuri gali būti šalia jūsų visuomet kur tik eitumėte. Naudokite rankų dezinfekcinį skystį, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 60% alkoholio. Įtrinkite skystį į visas rankų odos vietas, kol jos visiškai išdžius. Svarbu reguliariai naudoti rankų dezinfekcinį skystį, ypač šiose vietose:

  • Prieš ir po medicininių procedūrų: sveikatos priežiūros darbuotojai ir pacientai turėtų naudoti rankų dezinfekcinį skystį visuomet prieš ir po bet kokių medicininių procedūrų, pavyzdžiui, tyrimų ar operacijų.
  • Priežiūros įstaigose: slaugos namų darbuotojai ir lankytojai turėtų naudoti rankų dezinfekcinį skystį prieš ir po kontakto su pacientais.
  • Vaikų priežiūros įstaigose: vaikų priežiūros darbuotojai ir vaikai turėtų naudoti rankų dezinfekcinį skystį dažnai, ypač po sauskelnių keitimo ir prieš valgį.
  • Visose viešose vietose: rankų dezinfekcinį skystį rekomenduojama naudoti viešose vietose, tokiose kaip prekybos centrai, viešasis transportas, maitinimo įstaigos ir kt.

Renkantis rankų dezinfekcinį skystį, atkreipkite dėmesį į šias savybes:

  • Alkoholio kiekis: pasirinkite rankų dezinfekcinį skystį, kurio sudėtyje yra ne mažiau kaip 60% alkoholio. Jeigu nepageidaujate, kad sudėtyje būtų alkoholio, galite rinktis kitus skysčius, pavyzdžiui su pieno rūgštimi.
  • Ingredientai: venkite rankų dezinfekcinių skysčių, kurių sudėtyje yra kvapiklių ar dažiklių, nes jie gali sudirginti odą.
  • Patogumas: pasirinkite rankų dezinfekcinį skystį, kuris yra patogus naudoti ir kurį visada turėsite su savimi. Yra įvairių formų rankų dezinfekcinių skysčių, pavyzdžiui, gelio, putų ir purškimo pagrindu.

Be to, šiuolaikiniai rankų dezinfektantai dažnai turi drėkinančių ingredientų, kurie saugo odą nuo sausumo ir įtrūkimų, taip palengvinant dažną rankų dezinfekciją. Tai yra svarbu, ypač tiems, kurie dažnai naudoja šiuos produktus, pvz., medicinos darbuotojams ar viešojo transporto keleiviams.


Efektyvi rankų dezinfekcija yra svarbi ne tik asmeninės higienos požiūriu, bet ir kaip sveikatos priemonė, mažinanti infekcijų perdavimo riziką tarp žmonių. Todėl vis labiau populiarėja rankų dezinfektantai, prieinami įvairiose formose - nuo gelių iki purškiamų skysčių, kurie tampa patogia alternatyva rankų plovimui, ypač kai vandens ir muilo nėra šalia.

Naudojant rankų dezinfektantus, svarbu laikytis gamintojo nurodymų ir saugumo taisyklių. Tai užtikrina, kad produktas būtų naudojamas efektyviai ir saugiai. Nuoseklus ir tinkamas rankų dezinfekcijos įpročių palaikymas padeda apsaugoti nuo ligų, taip prisidedant prie bendros visuomenės sveikatos.


Įsigykite aukštos kokybės, įvairių talpų rankų dezinfekatorių, tiek skystu, tiek geliniu pagrindu internetu - manjana.lt