Apie mus

UAB „Manjana“ nuo 1995 metų Lietuvos rinkoje sėkmingai dirbanti įmonė yra didžiausia tarp prekiaujančių profesionaliomis plovimo, valymo, dezinfekcijos ir higienos priemonėmis bei įranga.

Manjana.lt

Turėdama ilgametę patirtį ir kvalifikuotus specialistus, įmonė siūlo ne tik novatoriškiausius produktus (valymo priemonės, higienos priemonės ir kitos švaros prekės) bei sistemas, bet ir platų spektrą konsultacinių paslaugų – nuo higienos audito ir personalo apmokymų iki patarimų, kaip pasirinkti geriausius sprendimus ir juos efektyviausiai panaudoti.

Įmonės partneriai -  šios srities pasauliniai lyderiai: Diversey, Tork, Tecno Trolley System, System Cleaners, Vikan, Christeyns, 3M, Du Pont, Cambro, Brabantia, Rubbermaid ne tik gamina ir tiekia produktus, bet ir dalinasi patirtimi bei žiniomis, kurias įmonės specialistai profesionaliai  perduoda savo klientams.

2010 m. sausio 1 d. UAB „Manjana“buvo priimta į Igefa grupę, kuri yra INPACS (International Partners for Cleaning and Hygiene Supplies – Tarptautiniai Valymo ir Higienos Reikmenų Partneriai) narė. INPACS tai sąjunga septynių tarptautinių partnerių: Adisco, Eurocom, Grupo Heleo, Igefa, Maske Gruppen, Nationwide Hygiene Supplies, Nyblomgruppen, kuriuos sudaro privačios verslo įmonės.

INPACS yra didžiausias valymo ir higienos priemonių tiekėjas.

UAB „Manjana“ tapusi šios grupės nare turi išskirtinę galimybę  pasiūlyti savo klientams platų asortimentą įvairių gamintojų  prekių už itin palankias rinkoje kainas.

Atsižvelgdami į kiekvieno kliento  darbo specifiką, poreikius, ES bei LR galiojančius įstatymus, UAB „Manjana“ darbuotojai pasiruošę pateikti išsamius pasiūlymus, kurie atitinka visus higienai keliamus reikalavimus.

UAB „Manjana“ siūlo higieninius sprendimus:

  • Kavinėms, restoranams
  • Viešbučiams
  • Medicinos priežiūros įstaigoms
  • Skalbykloms
  • Valymo paslaugų įmonėms
  • Visuomeninės paskirties įstaigoms
  • Prekybos centrams
  • Maisto ir gėrimų gamybos bei perdirbimo  įmonėms
  • Gamybinėms patalpoms

UAB „Manjana“ paslaugomis naudojasi daugiau kaip 3000  sėkmingai dirbančių Lietuvos įmonių. Tad puikiai žinodami ir suprasdami Jūsų rūpesčius bei poreikius, įmonės specialistai gali pasiūlyti pačius optimaliausius higieninius sprendimus.

Didžiausias įmonės turtas yra įmonės darbuotojai. Šiuo metu UAB „Manjana“ dirba 59 žmonės. Kiekvienas mūsų tarpe esantis žmogus yra savo srities profesionalas, net pusė iš jų įmonėje dirba daugiau kaip penkis metus.

Kad Jūsų kasdieninių darbų netrikdytų higienos problemos, dirba profesionalus UAB „Manjana“ kolektyvas. 

Kurkite švarią ir higienišką aplinką kartu su UAB „Manjana“!