Savo tiekėjus renkamės atsakingai, raginame atsakingai rinktis ir jus!

Parduotuvės

„Manjana Express“ – švaros prekės ir profesionalūs patarimai

Klientų patogumui kviečiame apsilankyti „Manjana Express" prekybos salonuose: Kaune, Vilniuje ir Klaipėdoje. „Manjana Express" salonuose laukiami tiek skirtingas verslo sritis atstovaujantys pirkėjai, tiek savo namų  švara ir jaukumu besirūpinantys klientai.

Kodėl verta apsilankyti įmonių atstovams

Jūs galėsite apžiūrėti visą mūsų švaros prekių asortimentą tiesiog prekybos salėje, o ne tik komerciniame pasiūlyme. Jei Jums visų pirma aktualu komercinis pasiūlymas -  susisiekite su mūsų vadybininku, o gavus pasiūlymą galite užsukti  į Manjana Express ir apžiūrėti siūlomus produktus. Arba tiesiog apsilankykite pas mus bei su profesionalaus konsultanto pagalba išsirinkite Jums reikiamus produktus ir juos įsigykite.

Kodėl verta apsilankyti privatiems klientams

Savo prekybos salonuose Jums siūlome per 25 metus sukauptas profesionalias žinias bei atidžiai atrinktą prekių asortimentą (valymo priemonės, higienos priemonės ir kitos švaros prekės). Žmonėms namuose neretai iškyla klausimas, kaip pašalinti vienokius ar kitokius nešvarumus buityje ar patalpose, nežinodami kokią valymo priemonę pasirinkti, išbando visą eilę produktų. Neretai po tokių „eksperimentų“ nukenčia brangi įranga ar paviršiai, o norimo rezultato pasiekti nepavyksta, todėl parduotuvės personalas parinks reikalingus produktus problemai išspręsti, suteiks konsultaciją ar patars, kaip saugiai ir efektyviai naudoti valymo priemones.

Kviečiame apsipirkti mūsų elektroninėje parduotuvėje

Taip pat švaros ir higienos prekes iš anksto galite įsigyti elektroninėje paduotuvėje shop.manjana.lt, užsakymą galėsite patogiai atsiimti pasirinktame „Manjana Express" salone.

Laukiame Jūsų:


VILNIUJE

Apkasų g. 12 D
Tel. +370 682 02804
El.p. expressvilnius@manjana.lt
I-V 09:00 – 18:00

KAUNE

Savanorių pr. 138
Tel. +370 616 98170
El.p. expresskaunas@manjana.lt
I-V 09:00 – 18:00
Pietų pertrauka
13:00 – 13:45

KLAIPĖDOJE

Baltijos pr. 26 B
Tel. +370 616 76 501
El.p. expressklaipeda@manjana.lt
I-V 09:00 – 18:00