Švaros prekių katalogas

Įvairios priemonės


Kategorija  
Prekių 42, puslapis 1 iš 3

 
Pavadinimas
Aprašymas

Lengvai pašalina vandens ir pirštų atspaudų žymes;
Poliruoti paviršiai gražiai atrodo ir švelniai blizga;
Apsaugo nuo pirštų atspaudų bei vandens dėmių atsiradimo;
Paviršiai ilgiau išlieka švarūs.

Rekomenduojamas dozavimas:

Priemonė paruošta naudoti.
 

Purškiama poliravimo priemonė, skirta greitai ir paprastai medžio ir laminuotų kietų paviršių priežiūrai (pvz., baldų, durų). Priemonė greitai džiūsta, poliruojama iki stipraus blizgesio, sudėtyje yra itin aukštos kokybės apsauginių ingredientų, malonus, gaivus kvapas. Naudoti tik apsaugotam medžiui. Nenaudoti ant stiklo ir matinių paviršių, grindų, laiptų, nes galima paslysti. 
Priemonė pruošta naudoti.

 

Labai aromatizuota kasdieninė, nemalonius kvapus šalinanti valymo priemonė visiems vandeniui atspariems paviršiams. Puikiai valo nepalikdamas dryžių, ilgai išieka gaivus obuolių kvapas, sudėtyje yra nauja „O.N.T.“ technologija.
Rekomenduojamas dozavimas:

  • minimalus dozavimas 200 ml į 10 l;
  • valymas purškiant – 40 ml į butelį su purkštuku su 500 ml vandens. 
    
 

Šarminė, stipraus poveikio valymo priemonė skirta valyti visus šarmams atsparius, kietus paviršius. Greitai šalina mineralinės ir augalinės kilmės riebalus, naftinės kilmės dėmes, rašalo, markerio, pieštuko, lūpdažių, juodų batų žymių, tabako plėvelių, riebaluoto maisto ir kitas, sunkiai nuvalomas dėmes.
Priemonė paruošta naudoti.
 

Purškiama valymo priemonė 3M, 387g


Kodas: LCITRUS
Pakuotėje: 12 vnt.
Valiklis, naudojamas išskaidyti ir pašalinti purvą, riebalus, dervą ir daugelį kitų sunkiai pašalinamų klijuojančių-jungiamųjų medžiagų. Valiklį galima naudoti ruošiant paviršius klijuojančioms-jungiamosioms medžiagoms vietoje daugelio tirpiklių, kurių sudėtyje yra chloro ar naftos produktų.
Priemonė paruošta naudoti.
 

Purškiamas nerūdijančio plieno polirolis 3M, 600ml


Kodas: SKIILTO1
Pakuotėje: 12 vnt.
Aerozolinis nerūdijančio plieno valiklis ir poliruoklis. Tirštas, riebus valiklis limpa prie vertikalių paviršių. Ant paviršių nepalieka riebių dėmių, padengia apsaugine plėvele, kuri paslepia defektus, saugo nuo purvo, pirštų antspaudų žymių ir įbrėžimų.

Priemonė paruošta naudoti.

 


Labai kvepiantis, kasdieninis, nemalonius kvapus neutralizuojantis valiklis su patentuota ONT technologija. Puikiai valo neplikdamas ruožų, tinka visiems vandeniui atspariems kietiems paviršiams. Ilgai išlieka gaivus obuolių kvapas. Patogi ir kontroliuojama J-Flex sistema.
 
 

Riebalų tirpiklis Suma Drain GTS PLUS/ 21,2 kg


Kodas: 7514131
Pakuotėje: 1 vnt.
Sudėtyje esančios biologiškai aktyviosios medžiagos, mikroorganizmai ir fermentai, užterštose vietose nusodina ir suskaido riebalus. Produkto sudėtyje nėra rūgščių ir šarmų.
Dozavimas:
Dozuojama automatiniu Diversey dozatoriumi. Vidutiniškai dienos norma 400 - 500 ml.
 

Odos valymo priemonė Poliboy, 375ml


Kodas: 2074318
Pakuotėje: 6 vnt.
Priemonė tinka visų rūšių odai – tiek natūraliai, tiek sintetinei. Galima valyti baldus, rankines, batus, motociklininkų aprangą, jojimo reikmenis. Valo greitai, paprastai ir be priekaištų. Puikiai atgaivina spalvas.
Atitinka ekologinius reikalavimus. 
 

Plovimo priemonė neutralizuojanti kvapus Good Sense BreakDown. Ši priemonė ne tik valo, naikina bakterijas ir dezodoruoja orą, tačiau ir naikina patį blogo kvapo šaltinį (turi O.N.T - kvapų neutralizavimo technologiją). Priemonę tinka naudoti pisuarams, WC/vonios patalpoms, šiukšlų dėžėms ar konteineriams, kilimams, kanalizacijos vamzdžiams.
Rekomenduojamas dozavimas:
Kasdienis valymas: 31 ml į 1l vandens;
WC/vonios patalpų valymas: 50 ml į 1l vandens;
Kanalizacijos vamzdžiams/riebalų gaudyklėms: naudoti neskiestą;
Kilimams: dėmių valymui naudoti neskiestą. Kilimų plovimui 15,6 ml į 1 l vandens
 

Žalvario ir vario poliravimo priemonė 3M puikiai atnaujina ir poliruoja nerūdijančio plieno, žalvario, bronzos, vario, chromo, aliuminio ir kitų metalų paviršius. Pašalina rūdis, oksidacijos, korozijos paliktas dėmes.
 

Purškiamas ekrano valiklis, 200ml
 


Dulkių maišeliai siurbliui Cleanfix S10 HEPA 10vnt
 

3M LRSM popierinės aliejaus tikrinimo juostelės yra skirtos nustatyti nemaistingų riebalų kiekį kepimo aliejuje. Tai yra reikalinga norint sužinoti kada aliejus turi būti keičiamas, kad pagerinti maisto kokybę bei užtikrinti vienodą skonį.
Naudojimo instrukcija:
1. Įmerkite keturis mėlynus ruoželius į karštus riebalus maždaug 2 sekundėms.
2. Palaukite spalvos išryškėjimo iš mėlynos į geltoną 30 sekundžių.
3. Suskaičiuokite, kiek ruoželių pakeitė spalvą iš mėlynos į geltoną.
4. Rekomenduojame pakeisti aliejų kai bent 3 juostelės pasidaro geltonos.
SVARBU: laikykite testo juosteles uždarytame buteliuke esant 4°C ar žemesnei temperatūrai.

 

Antistatinė baldų priežiuros priemonė Poliboy, 300ml
 

Valiklis Emergency Clean Up


Kodas: 000100

Išparduodame!
Prekių kiekis ribotas.
Skysčių (aliejaus, šlapimo, kraujo, vyno ir pan.) absorbavimo priemonė.
 
 

Sistema V1 suteikia daugiau higieniškumo jūsų higieninėms patalpoms.
 

3M™ Graffiti valymo priemonė 3000 sukurta taip, kad greitai ir efektyviai pašalintų grafiti nuo mūrinių ir betoninių paviršių . (Pakuotė - 500ml)
 


3M™ Graffiti valymo priemonė 3000 sukurta taip, kad greitai ir efektyviai pašalintų grafiti nuo mūrinių ir betoninių paviršių . (Pakuotė- 5L)
 

3M™ Graffiti valymo priemonė 1500 yra sukurta saugiai ir efektyviai pašalinti grafiti nuo daugumos plastikinių, daugelio dažytų arba lakuotų paviršių , jų nepažeidus. (Pakuotė - 500ml)