Švaros prekių katalogas

Įvairios priemonės


Visos kategorijos  
Prekių 36, puslapis 1 iš 2

 
Pavadinimas
Aprašymas

Nerūdijančio plieno valymo priemonė Inoxol Clean, 1l
INOXOL clean veiksmingai ištirpdo kalkes, įsigėrusius teršalus, rūdis, riebalus ir alyvą – tipinius metalinių (pvz., nerūdijančio plieno) paviršių nešvarumus. Tinka nerūdijančio metalo paviršiams, taip pat gaminiams iš chromo, nikelio, žalvario ir vario. Pritaikyta priemonė vamzdžiams ir instaliacijoms valyti.

  • Efektyviai valo ir blizgina metalo paviršius
  • Atkuria švytėjimą
 

Universali plovimo priemonė Suma Total-conc D2.4 Multi, 1,5l
 

Dulkių maišeliai siurbliui Nilfisk Viking GD110, VD10 10vnt


Kodas: 2059211
Pakuotėje: 24 vnt.

Išparduodame!
Prekių kiekis ribotas.
Dulkių maišeliai siurbliui Nilfisk Viking GD110, VD10 10 vnt
 

Nerūdijančio plieno poliravimo priemonė PRO128, 500ml

Nerūdijančio plieno poliravimo priemonė PRO128, 500ml


Kodas: 2054620
Pakuotėje: 12 vnt.

Išparduodame!
Prekių kiekis ribotas.
Nerūdijančio plieno poliravimo priemonė PRO128, 500ml
 

 Suma Inox D7.1 yra specialios sudėties valymo ir poliravimo priemonė, naudojama ant nerūdijančio plieno paviršių, kurie tiesiogiai nesiliečia su maistu, tokių kaip šaldytuvai, stalai, šaldiklių durys, vežimėliai, indų plovimo mašinos bei kiti vertikalūs paviršiai. Sudėtyje esantys aliejai efektyviai pašalina dėmes ir pirštų antspaudus bei sudaro apsauginį ilgai išliekantį blizgų sluoksnį ant nuvalyto paviršiaus.
Naudojimo instrukcija: 
Suma Inox D7.1 yra paruošta naudoti. 
Užpurkškite truputėlį priemonės ant švarios šluostės ar popieriaus ir poliruokite iki blizgesio. Ant didelių paviršių purkškite tiesiogiai ir poliruokite sausa šluoste ar popieriumi iki blizgesio. Nenaudokite ant paviršių, kurie liečiasi su maistu.

 

Žalvario ir vario poliravimo priemonė 3M puikiai atnaujina ir poliruoja nerūdijančio plieno, žalvario, bronzos, vario, chromo, aliuminio ir kitų metalų paviršius. Pašalina rūdis, oksidacijos, korozijos paliktas dėmes.

 

3M™ Graffiti valymo priemonė 1500 yra sukurta saugiai ir efektyviai pašalinti grafiti nuo daugumos plastikinių, daugelio dažytų arba lakuotų paviršių , jų nepažeidus. (Pakuotė - 500ml)

 

3M™ Graffiti valymo priemonė 3000 sukurta taip, kad greitai ir efektyviai pašalintų grafiti nuo mūrinių ir betoninių paviršių . (Pakuotė - 500ml)

 

3M™ Scotchkote Urethane Coating UV 840 priemonė yra naudojama ilgalaikei paviršiaus apsaugai statybų ir transporto srityje,kur reikia itin greito ir lengvo grafiti pašalinimo. (Pakuotė - 1L)

 

3M™ Scotchkote Urethane Coating UV 840 priemonė yra naudojama ilgalaikei paviršiaus apsaugai statybų ir transporto srityje,kur reikia itin greito ir lengvo grafiti pašalinimo. (Pakuotė - 3L)

 

Dulkių maišeliai siurbliui Cleanfix S10 plus HEPA 10vnt
 

Purškiamas nerūdijančio plieno polirolis 3M, 600ml


Kodas: SKIILTO1
Pakuotėje: 12 vnt.

Aerozolinis nerūdijančio plieno valiklis ir poliruoklis. Tirštas, riebus valiklis limpa prie vertikalių paviršių. Ant paviršių nepalieka riebių dėmių, padengia apsaugine plėvele, kuri paslepia defektus, saugo nuo purvo, pirštų antspaudų žymių ir įbrėžimų.

Priemonė paruošta naudoti.


 

Purškiama valymo priemonė 3M, 387g


Kodas: LCITRUS
Pakuotėje: 12 vnt.

Valiklis, naudojamas išskaidyti ir pašalinti purvą, riebalus, dervą ir daugelį kitų sunkiai pašalinamų klijuojančių-jungiamųjų medžiagų. Valiklį galima naudoti ruošiant paviršius klijuojančioms-jungiamosioms medžiagoms vietoje daugelio tirpiklių, kurių sudėtyje yra chloro ar naftos produktų.
Priemonė paruošta naudoti.

 

Purškiamas ekrano valiklis, 200ml
 

Sistema V1 suteikia daugiau higieniškumo jūsų higieninėms patalpoms.
 

Riebalų tirpiklis Suma Drain GTS PLUS/ 21,2 kg


Kodas: 7514131
Pakuotėje: 1 vnt.

Sudėtyje esančios biologiškai aktyviosios medžiagos, mikroorganizmai ir fermentai, užterštose vietose nusodina ir suskaido riebalus. Produkto sudėtyje nėra rūgščių ir šarmų.
Dozavimas:
Dozuojama automatiniu Diversey dozatoriumi. Vidutiniškai dienos norma 400 - 500 ml.

 

Antistatinė baldų priežiuros priemonė Poliboy, 300ml
 

Plovimo priemonė neutralizuojanti kvapus Good Sense BreakDown. Ši priemonė ne tik valo, naikina bakterijas ir dezodoruoja orą, tačiau ir naikina patį blogo kvapo šaltinį (turi O.N.T - kvapų neutralizavimo technologiją). Priemonę tinka naudoti pisuarams, WC/vonios patalpoms, šiukšlų dėžėms ar konteineriams, kilimams, kanalizacijos vamzdžiams.
Rekomenduojamas dozavimas:
Kasdienis valymas: 31 ml į 1l vandens;
WC/vonios patalpų valymas: 50 ml į 1l vandens;
Kanalizacijos vamzdžiams/riebalų gaudyklėms: naudoti neskiestą;
Kilimams: dėmių valymui naudoti neskiestą. Kilimų plovimui 15,6 ml į 1 l vandens

 

Labai aromatizuota kasdieninė, nemalonius kvapus šalinanti valymo priemonė visiems vandeniui atspariems paviršiams. Puikiai valo nepalikdamas dryžių, ilgai išieka gaivus obuolių kvapas, sudėtyje yra nauja „O.N.T.“ technologija.
Rekomenduojamas dozavimas:

  • minimalus dozavimas 200 ml į 10 l;
  • valymas purškiant – 40 ml į butelį su purkštuku su 500 ml vandens.
 

Odos valymo priemonė Poliboy, 375ml


Kodas: 2074318
Pakuotėje: 6 vnt.

Priemonė tinka visų rūšių odai – tiek natūraliai, tiek sintetinei. Galima valyti baldus, rankines, batus, motociklininkų aprangą, jojimo reikmenis. Valo greitai, paprastai ir be priekaištų. Puikiai atgaivina spalvas.
Atitinka ekologinius reikalavimus.