Švaros prekių katalogas

Apsaugos priemonės


Visos kategorijos  
Prekių 115, puslapis 1 iš 6

 
Pavadinimas
Aprašymas

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, M dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, L dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, S dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms.
Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, XL dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, juodos, M dydis, 100 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Latekso pirštinės Clean Comfort, geltonos, M dydis, 1 pora
Kategorija: Pirštinės
 


Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, juodos, L dydis, 100 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos.

Kategorija: Pirštinės
 

Latekso pirštinės Clean Comfort, geltonos, L dydis, 1 pora
Kategorija: Pirštinės
 

Nitrilo pirštinės Clean-Expert, žalios, 1 pora.
Dydis M (7-8)
Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, juodos, S dydis, 100 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Latekso pirštinės Clean Comfort, geltonos, S dydis, 1 pora
Kategorija: Pirštinės
 

Nitrilo pirštinės Clean-Expert, žalios, 1 pora.
Dydis L (8-9)
Kategorija: Pirštinės
 


Vienkartiniai antbačiai MProtect Standard, CPE, mėlyni, dydis 15x41cm, 100vnt
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, juodos, XL dydis, 100 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Latekso pirštinės Clean Comfort, geltonos, XL dydis, 1 pora
Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartiniai antbačiai MProtect Basic, CPE, mėlyni, dydis 15x41cm,100vnt
 

Vienkartinės latekso pirštinės be pudros Basic Touch, baltos, M dydis, 100vnt.
7.99 EUR už dėžutę be PVM (Su PVM 9,67 EUR)
Kategorija: Pirštinės
 

Nitrilo pirštinės Clean-Expert, žalios, 1 pora.
Dydis S (6-7)
Kategorija: Pirštinės
 


Vienkartiniai gobtuvai be kaukės Med Comfort, tamsiai mėlyni, 100vnt
Kategorija: Kita
 

Vienkartinės gofruotos kepuraitės MProtect, PP,  mėlynos, dydis 53cm, 100vnt