Švaros prekių katalogas

Apsaugos priemonės


Kategorija  
Prekių 144, puslapis 1 iš 8

 
Pavadinimas
Aprašymas

Karščiui atspari pirštinė Flamestar, 44cm


Kodas: 1856421
Pakuotėje: 6 vnt.
Karščiui atspari pirštinė Flamestar, 44 cm
Kategorija: Pirštinės
 

Karščiui atspari pirštinė Flameguard, 32cm


Kodas: 1856411
Pakuotėje: 6 vnt.
Karščiui atspari pirštinė Flameguard, 32 cm
Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros Semperguard Style, juodos, S dydis, 100 vnt.
Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės pirštinės MProtect, HDPE, skaidrios, 100vnt
Kategorija: Pirštinės
 

Nitrilo pirštinės Ansell Virtex, mėlynos, L dydis, 1 pora
Nitrilo pirštinės Ansell Virtex, mėlynos, L dydis, 1 pora
Kategorija: Pirštinės
 

Nitrilo pirštinės Ansell Virtex, mėlynos, M dydis, 1 pora
Kategorija: Pirštinės
 


Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros Blue Basic-Plus, mėlynos, S dydis, 200 vnt. Tinka abiem rankom. 
Pirštinės, apsaugančios rankas  nuo  organinės ir neorganinės kilmės nešvarumų ir įbrėžimų. Pirštinės išlieka atsparios ir leidžia tvirtai suimti daiktus, dirbant drėgnoje ir riebaluotoje aplinkoje. Sukurtos taip, kad nevaržytų rankos judesių. 

  • Elastingos
  • Nedirginančios odos
  • Tinka sąlyčiui su maistu
Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, L dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, M dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, S dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms.
Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros MProtect, mėlynos, XL dydis, 200 vnt. Tinka abiems rankoms. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros PRO167, juodos, L dydis, 100 vnt. Tinka abiems rankoms. Tekstūruoti pirštų galai palengvina sukibimą su liečiamu paviršiumi. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 


Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros PRO167, juodos, M dydis, 100 vnt. Tinka abiems rankoms. Tekstūruoti pirštų galai palengvina sukibimą su liečiamu paviršiumi. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros PRO167, juodos, S dydis, 100 vnt. Tinka abiems rankoms. Tekstūruoti pirštų galai palengvina sukibimą su liečiamu paviršiumi. Nitrilo pirštinės apsaugo dirbant maisto pramonėje, medicinos srityje taip pat su cheminiais produktais. Dėl nitrilo savybių pirštinės yra atsparios, drėgmei, riebalams, silpnoms rūgštims, cheminėms medžiagoms. Pagamintos iš sintetinio pluošto todėl nesukelia alergijos. 

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros Semperguard Xpert, mėlynos, M dydis, 100 vnt. Tvirtos, stiprios nitrilinės, 0,26 mm dvigubo storio, ilgis - 240 mm. Geras pirštų jautrumas ir sukibimas su liečiamu paviršiumi dėl tekstūruotų pirštų galų. Tinkamos naudoti dirbant su drėgnomis, šlapiomis priemonėmis, su chemikalais, mikrobiologiniais kenksmingais produktais ir maisto pramonėje. Atsparios naftos produktams, drėgmei.

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros Semperguard Comfort, mėlynos, XL dydis, 90 vnt.
Kategorija: Pirštinės
 

Nitrilo pirštinės PRO57, žalios, S dydis, 1 pora


Kodas: 2114700
Pakuotėje: 144 vnt.

Daukartinės nitrilo pirštinės PRO57, profesionaliems naudotojams, žalios spalvos, S dydis, 1 pora. Be latekso baltymų, viduje esanti medvilnė gerai sugeria prakaitą, dėl struktūrizuotos išorės gerai sukimba su liečiamu paviršiumi.

Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros Semperguard Style, juodos, L dydis, 100 vnt.

Ypač patogios ir elastingos vienkartinės pirštinės, apsaugančios rankas nuo organinės ir neorganinės kilmės nešvarumų ir įbrėžimų. Pirštinės išlieka atsparios ir leidžia tvirtai suimti daiktus, dirbant drėgnoje ir riebaluotoje aplinkoje. Sukurtos taip, kad nevaržytų rankos judesių. Tinkamos naudoti: maitinimo, medicinos, tatuiruočių ir auskarų vėrimo salonuose ar įstaigose. Lengva naudoti, be ftalatų, minkštiklių ir alergiškų latekso baltymų

 

Kategorija: Pirštinės
 


Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros Semperguard Style, juodos, M dydis, 100 vnt.
Kategorija: Pirštinės
 

Vienkartinės nitrilo pirštinės be pudros Semperguard Comfort, mėlynos, L dydis, 100 vnt.
Kategorija: Pirštinės