Savo tiekėjus renkamės atsakingai, raginame atsakingai rinktis ir jus!

Paviršių valymo-dezinfekavimo priemonė Taski Sprint Degerm, 5l, G12467


Kodas: G12467
Pakuotėje: 2 vnt.

Paviršių valymo-dezinfekavimo priemonė Taski Sprint Degerm, 5 l Priemonė skirta įvairiems paviršiams, įrankiams, įrangai plauti ir dezinfekuoti. Maisto perdirbimo, ruošimo, laikymo, transportavimo bei naudojimo vietose (restoranuose ir kitose maitinimo įstaigose), visuomeninės paskirties įstaigose (prekybos vietose, mokyklose, biuruose, viešbučiuose, SPA, grožio salonuose ir pan.), ligoninėse ir kitose sveikatos priežiūros įstaigose.
Produktas gali būti naudojamas paviršių ir įrengimų, kurie gali turėti kontaktą su maistu, valymui ir dezinfekcijai. Priemonė, veiksmingai naikina bakterijas, tuberkuliozės bakterijas, virusus, mieles ir grybelius.

Savybės

  • Plovimo ir dezinfekavimo priemonė (2 ir 4 tipo biocidas)
  • Priemonė efektyvi prieš įvairius mikroorganizmus: gramteigiamas ir gramneigiamas bakterijas, virusus, mieles, grybelius.
  • Tinka visiems kietiems, vandeniui atspariems paviršiams.
  • Priemonę galima naudoti kilimų valymui ir dezinfekavimui.

Dozavimas
Galima koncentracija nuo 0,5 iki 6 %. Specifiniam naudojimui rekomenduojama naudoti pagal gamintojo atstovo paruoštą naudojimo instrukciją. 
COVID-19 prevencijai*: 2% koncentracijos tirpalas, ekspozicijos laikas -≥ 5min. *Produktų veiksmingumas patvirtintas atitinkamais tyrimais: Metodas: EN14476 (virusai apvalkale).
Biocidinio produkto 2 ir 4 tipas.  Liudijimo Nr. (10-14 17.5Mr)BPR-(A-0204PNO603816-21-119)
! Biocidinius produktus naudokite saugiai. Prieš naudodami visuomet perskaitykite etiketę ir informaciją apie produktą.Savybės
Biocidas TaipĮ SĄRAŠĄ