Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia
Švaros prekių katalogas

Dezo kilimėlis 346 Sani-Trax, juodas, 60x80cm

Dezo kilimėlis 346 Sani-Trax, juodas, 60x80cm

Kodas: 000269
Pakuotėje: 1 vnt.

Dezo Sani-Trax, 60x80cm, juodas. Dezinfekcinis kilimėlis valo ir dezinfekuoja batus, rekomenduojamas prie įėjimų, maisto gaminimo ar pramonės įmonėse.

  • Tūkstančiai lanksčių pirštų, kurie valo ir šveičia batų nešvarumus. Užlipus ant kilimėlio, kilimėlio pirštai užsilenkia, batų padai pasineria į dezinfekcijos tirpalą. Valymas ir dezinfekcija - dvigubas veiksmas užtikrinantis, kad nebus užterštos patalpos.
  • Patogus  dezinfekcinio kilimėlio dydis, tinkantis daugeliui įėjimų. Siurbtukai, esantys kilimėlio apačioje, užtikrina kilimėlio stabilumą ant grindų.
  • Stora, kilimėlį supanti sienelė yra 0,635 cm aukštesnė už pirštus, išlaikomas dezinfekcinis tirpalas. Dezinfekcinis kilimėlis talpina 4 ½ litro dezinfekavimo tirpalo.

Rekomenduojama naudoti:

  • Prie įėjimų, persirengimo kambariuose, pakavimo patalpose, laboratorijose, poilsio patalpose, bet kuriose kitose patalpose, kur reikia užkirsti nešvarumų plitimą.

Medžiaga

  • 100% natūralus gumos junginys, skirtas bendros paskirtiems naudojimui. Atsparus daugeliui cheminių medžiagų ir temperatūrų svyravimų.
 

Atgal