Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia
Švaros prekių katalogas

Šampūnai, kondicionieriai


Visos kategorijos  
Prekių 30, puslapis 2 iš 2

 
Pavadinimas
Aprašymas

Malonaus aromato, švelnus šampūnas kasdieniniai plaukų priežiūrai HydroVital Classic Aloe Vera, 250 ml
 

Šampūnas kūnui ir plaukams Osme, 380ml


Kodas: FLR400MSM
Pakuotėje: 18 vnt.
Susiję produktai

Šampūnas kūnui ir plaukams Osme, 380ml. Malonaus aromato plaukų ir kūno šampūnas jautriai ir normaliai odai. Šampūno sudėtyje esantis ekologiškas alavijo ekstraktais* efektyviai maitina, nuramina odą, ir atkuria drėgmės pusiausvyrą palikdamas švaros ir gaivos pojūtį.
* „Ecocert Greenlife“ sertifikuota natūrali ir ekologiška kosmetika pagal „Ecocert“ standartą.

 

Šampūnas kūnui ir plaukams Prija maišelyje.
 

Šampūnas kūnui ir plaukams Neutra maišelyje.
 

Šampūnas kūnui ir plaukams Prija buteliuke.
 

Kondicionierius plaukams buteliuke Prija, 41 ml
 

Šampūnas kūnui ir plaukams Prija, 380 ml
 

Švelnus šampūnas ir dušo želė. Priemonę galima naudoti kaip šampūną, dušo želę ir vonios putas viešbučių ir sporto klubų dušų kabinose bei voniose. Pagrindas yra švelnus paviršiaus aktyviųjų, drėkinančiųjų medžiagų ir plaukų priežiūros ingredientų mišinys. Priemonę galima naudoti dažnai, nes švelnus ploviklių mišinys nedirgina ir nesausina odos. Sudėtyje esantis losjonas apsaugo odą, o kiti ingredientai užtikrina, kad plaukai liktų purūs ir nesusivėlę.

Priemonė paruošta naudoti.

 

Šampūnas, kurio sudėtyje yra 1/4 drėkinamojo kremo, švelniai plauna plaukus, o unikali pH neutrali sudėtis išsaugo natūralius proteinus, kurie būtini plaukams. Plaukai tampa stiprūs, minkšti ir spindintys. Pagrindinė priemonės naudojimo vieta yra viešbučių svečių kambariuose.

 

Šampūnas kūnui ir plaukams Prija, 3l