Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia
Švaros prekių katalogas

Šluostės, kempinės, šveistukai, šveitimo padai


Visos kategorijos  
Prekių 267, puslapis 5 iš 14

 
Pavadinimas
Aprašymas

Kempinė 3M Scotch Brite su purpuriniu šveitimo paduku
 

Šluostė dulkėms Bendy, mikropluošto 40cm, mėlyna
 

Šluostė dulkėms Vileda Dustmop, 50cm


Kodas: 144240
Pakuotėje: 20 vnt.
Šluostė dulkėms Vileda Dustmop, 50cm
 

Universali kempinė, kuri tinka švelniam jautrių paviršių valymui.
 

Mikropluošto šluostė Vileda PURmicro, geltona
 

Mikropluošto šluostė Vileda PURmicro, mėlyna
 

Mikropluošto šluostė Vileda PURmicro, raudona
 

Mikropluošto šluostė Vileda PURmicro, žalia
 

Mikropluošto šluostė Vileda PVAmicro, geltona. Ši šluostė yra megzto ir austo mikro pluošto derinys, dengtas unikaliu PVA (polivinilo acetato) sluoksniu, kuris pagerina plovimo savybes ir valymo rezultatus. Įprastos megzto mikro pluošto valymo šluostės gerai surenka purvo daleles, bet jas plaunant gali būti sunku tą purvą iš jų išplauti. Papildomas PVA sluoksnis PVA mikro šluostėje tik iš dalies dengia mikro pluoštą tam, kad susikaupusį purvą būtų lengviau išskalauti, o pats mikro pluoštas išlaikytų geriausias valymo savybes.

 

Mikropluošto šluostė Vileda PVAmicro, mėlyna.Ši šluostė yra megzto ir austo mikro pluošto derinys, dengtas unikaliu PVA (polivinilo acetato) sluoksniu, kuris pagerina plovimo savybes ir valymo rezultatus. Įprastos megzto mikro pluošto valymo šluostės gerai surenka purvo daleles, bet jas plaunant gali būti sunku tą purvą iš jų išplauti. Papildomas PVA sluoksnis PVA mikro šluostėje tik iš dalies dengia mikro pluoštą tam, kad susikaupusį purvą būtų lengviau išskalauti, o pats mikro pluoštas išlaikytų geriausias valymo savybes.

 

Mikropluošto šluostė Vileda PVAmicro, raudona. Ši šluostė yra megzto ir austo mikro pluošto derinys, dengtas unikaliu PVA (polivinilo acetato) sluoksniu, kuris pagerina plovimo savybes ir valymo rezultatus. Papildomas PVA sluoksnis tik iš dalies dengia mikro pluoštą tam, kad susikaupusį purvą būtų lengviau išskalauti, o pats mikro pluoštas išlaikytų geriausias valymo savybes.

 

Mikropluošto šluostė Vileda PVAmicro, žalia. Ši šluostė yra megzto ir austo mikro pluošto derinys, dengtas unikaliu PVA (polivinilo acetato) sluoksniu, kuris pagerina plovimo savybes ir valymo rezultatus. Įprastos megzto mikro pluošto valymo šluostės gerai surenka purvo daleles, bet jas plaunant gali būti sunku tą purvą iš jų išplauti. Papildomas PVA sluoksnis PVA mikro šluostėje tik iš dalies dengia mikro pluoštą tam, kad susikaupusį purvą būtų lengviau išskalauti, o pats mikro pluoštas išlaikytų geriausias valymo savybes.

 

Mikropluošto šluostė Vileda QuickStar, geltona


Kodas: 2029655
Pakuotėje: 20 vnt.
Mikropluošto šluostė Vileda QuickStar, geltona
Matmenys 38 x 40 cm
 

Mikropluošto šluostė Vileda QuickStar, raudona


Kodas: 2029653
Pakuotėje: 20 vnt.
Mikropluošto šluostė Vileda QuickStar, raudona
Matmenys 38 x 40 cm
 

Šluostė Meiko, rausva, 35x40cm,
 

Šluostė Meiko, žalia, 35x40cm,
 

Grindų poliravimo padas 3M Scotch-Brite, baltas, 530mm (21")


Kodas: SVA21
Pakuotėje: 5 vnt.

Išparduodame!
Prekių kiekis ribotas.
Baltas poliravimo padas, 530 mm.
 

Grindų šveitimo padas 3M Scotch-Brite SPP, rudas, 432mm (17")
 

Grindų poliravimo padas 3M Scotch-Brite, baltas, 432mm (17").