Profesionalios valymo priemonės
  Savo tiekėjus renkamės atsakingai, raginame atsakingai rinktis ir jus!
Profesionalios valymo priemonės

ABRAZO plieno vilnos šveistukai su muilu, 6 vnt., 1481202

ABRAZO plieno vilnos šveistukai su muilu, 6 vnt.

Kodas: 1481202
Pakuotėje: 12 vnt.

Unikalus produktas, kuris valo greitai, efektyviai bet švelniai ir be didelių pastangų .

ABRAZO tai metalo šveistukas ir natūralios sudėties muilas, bet to pakanka lengvai pašalinti nešvarumus bei suteikti spindesį ir antibakterinį poveikį

KĄ VALO? Įsisenėjusius nešvarumus, degėsius, kalkes.

KĄ VALYTI? Tai universalus valymo įrankis, kuriuo pašalinsite nešvarumus ar dėmes nuo daugelio paviršių. ABRAZO tinka valyti: stiklinius ir keramikinius paviršius, porcelianą, plastikinius paviršius, plyteles, chromuotus paviršius, virykles, orkaites, keptuves, puodus, puikiai pašalinsite dėmes nuo puodelių.

100% biologiškai suyranti medžiaga.

Naudojimas. Sudrėkinkite kempinėlę vandeniu, kad išputotų. Prieš valant jautriomis medžiagomis padengtas keptuves, anoduotus ar lakuotus paviršius, taip pat blizgantį poliruotą nerūdijantį plieną ar plastikinius paviršius rekomenduojame išbandyti nematomoje vietoje. Po naudojimo paviršių nuskalaukite arba nuvalykite švaria sudrėkinta šluoste.
SVARBU kempinėliai nustojus putoti jos nebenaudokite, nes galite pažeisti paviršius. Produktą galima naudoti pakartotinai, kol baigsis ploviklis/nusto putoti. Po naudojimo kempinėlės plauti nereikia, lengvai ją nuskalaukite vandeniu ir leiskite išdžiūti.
Savybės
Vienetų skaičius pakuotėje 6Į SĄRAŠĄ