Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia

Deimantiniai šveitimo padai Twister - revoliucija grindų valyme.

Twister šveitimo padų revoliucija. Efektyvi grindų priežiūra be chemijos.

Norėdami turėti švarias ir tvarkingas grindis kuo ilgiau, būtina jomis tinkamai pasirūpinti, todėl dažnai nepakanka įprasto, kasdieninio valymo. Valydami kiekvieną dieną įprastomis priemonėmis dažnai nepašalinamas visas purvas ir nešvarumai, kurie kaupiasi, ir išvalyti tampa vis sunkiau. 

Grindų valymo įrangos ir Twister padų dėka grindis prižiūrėti nėra sudėtinga, o rezultatas iš karto pastebimas.

Twister padų asortimentą sudaro įvairių matmenų ir spalvų šveitimo padai. Jie sudaryti iš milijardų smulkių deimantų, kurie valo ir poliruoja paviršių mechaniniu būdu. Kiekvienas Twister padas turi skirtingo dydžio deimantus, turinčius skirtingas savybes ir našumą. Padai yra pritaikomi bet kokiai valymo mašinai, jie valo ir poliruoja įvairaus tipo senas ir nublukusias grindis visiškai nenaudojant chemijos.

Pagal individualią grindų būklę parenkama speciali valymo programa ir atitinkamos spalvos Twister padai, kuriuos naudojant pasiekiamas efektyviausias rezultatas. Su Twister padais grindys yra optimaliai prižiūrimos, tampa atsparesnės įvairiems nešvarumams, drėgmei, ilgiau išlieka švarios, atsinaujina ir labiau blizga.

Naudojimas

Grindų valymui naudojant TASKI Twister sistemą reikalingas tik vanduo. Nušluostykite grindis, pasirinkite atitinkamą padą, pripilkite vandens ir įjunkite grindų priežiūros mašiną. Tai viskas, ką turite padaryti, kad pasiektumėte tobulą grindų išvaizdą.

  • Valo ir poliruoja tuo pačiu metu.
  • Valymui užtenka vandens.
  • Prailgina laiką tarp periodinių valymų.
  • Padai naudojami be chemijos.

Twister padų asortimento ieškokite čia.

 Susisiekite ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. 

2018-08-27

Visos naujienos