Lapkričio 6-12 d. aplankykite Viniaus gastronomijos savaitę

Idėja gurmaniškam savaitgalio praleidimui. Aplankykite restoranus, kurie  atvers duris visiems, norintiems pažinti aukštesnę maisto kultūrą, gastronomijos tendencijas, restoranų šefų meistrystę.

 Lapkričio 6 – 12 dienomis Vilniaus gastronomijos savaitė grįžta į Vilnių. Tai renginys, skirtas maisto gurmanams ir norintiems pažinti skirtingus maisto skonius. 
Ši savaitė ypatinga tuo, kad visi norintys padegustuoti įvairaus maisto prabangiuose restoranuose, tai gali padaryti tik už 10, 20 arba 30 EUR. Visi restoranai siūlo skirtingus, specialius festivalio meniu, į kuriuos įeina 3 arba 4 patiekalai.

„Skatiname, kad jame sudalyvautų ir turėtų galimybę pristatyti savo patiekalus naujai atsidarę restoranai.  Šiais metais tai bus: AmandusAstorija BrasserieBizarre restaurant&barDine restoranasDublis - restoranas / braserijaElementErtlio Namas Gaspar'sGastronomikaImperial RestaurantLa Storia, La Bonjour LeayeMEAT Steak HouseRestoranas-bistro Mykolo 4Paupio12“, SAULASomm, Stikliai, Stikliai Aludė Tavern, Šturmų švyturyssugamourTelegrafasRestoranas TimeŽuvinė/ The Fish Restaurant, ir Svetainė-baras "Veranda".

Restoranams atstovauja išskirtinai gaminantys virtuvės šefai, kuriantys nuo lietuviško iki prancūziško stiliaus, nuo tradicinių iki šiuolaikinių tendencijų: Arūnas Jonaitis, Danilo Bianco, Guangcai Lin, Artūras Butkūnas, Laimonas Verbickas, Martynas Žymantas, Egidijus Lapinskas, Linas Bražinskas, Česlovas Žemaitis, Aldona Gečienė, Ingrida Lankelienė, Ignas Višinskas, Andrius Gurevičius.

Šiais metais rengiame ir ekskursiją, kuri vadinasi „Vilniaus skoniai“ – ją praves Vilniaus gidų bendrija. Bus lankomos vietos, kurios kažkada buvo gastronomine prasme vilniečiams žinomos ir žymios, įdomios. Ekskursijos dalyviai sužinos intriguojančių istorijų apie šias vietas.“

Kiekvienais metais tuo pat metu vyksta ir Baltijos maisto ir gėrimų paroda „BAF“, kurią puikiai papildo „Gastronomijos savaitė“. Šią parodą lapkričio 9 – 11d. galite aplankyti „Litexpo“ parodų rūmuose.

Visą informaciją apie restoranus ir „Gastonomijos savaitės“ žemėlapį rasite portale skonis.lt specialioje rubrikoje, kurioje galėsite balsuoti už labiausiai patikusį restoraną ir jo meniu. Pagal paliktą balsų skaičių bus renkamas geriausias restoranas – „Gastronomijos savaitės žvaigždė“. Apdovanojimai vyks BAF parodoje paskutiniąją dieną – lapkričio 11 d. šeštadienį.

http://skonis.lt/vilniaus-gastronomijos-savaite-2017/

 2017-11-10

Visos naujienos