NAUJIENA TORK® dozatorių asortimente

Naujausias TORK sprendimas higieninėms patalpoms, kuriose lankosi didelis srautas žmonių - dozatoriai „Tork PeakServe®“.

Nauji patentuoti bei dar didesni rankšluosčių dozatoriai higieninėms patalpoms - PeakServe®. Dozatoriai sukurti siekiant efektyviai per kuo trumpesnį laiko tarpą aptarnauti didesnį srautą lankytojų.

Šie naujieji dozatoriai talpina net iki 2100 vnt lapelių, tai net 250 % daugiau palyginti su „Tork Universal“ užpildais ir sulankstytų rankšluosčių dozatoriumi 552000.

Dozatorių pildymui sukurti popieriniai rankšluočiai „Tork PeakServe® Continuous®“.

Supresuoti „Tork PeakServe®“ popieriaus paketai sukimba vienas su kitu, rankšluosčiai yra sujungti, todėl jie dozuojami tolygiai. Rezultatas – naujas sklandus, nepertraukiamas rankšluosčių dozavimas, o kompaktiškame dozatoriuje telpa 35% daugiau popieriaus palyginti su kitais rinkoje siūlomais gaminiais.* Suspaustais užpildais galima greitai ir bet kuriuo metu papildyti dozatorių iš apačios, juos patogu sandėliuoti ir transportuoti, tad darbuotojai gali daugiausia dėmesio skirti patalpų valymui, o ne dozatorių pildymui.Naujienas rasite čia. 

2017-09-11

Visos naujienos