Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia

NAUJA PROGRAMUOJAMA ORO GAIVINIMO SISTEMA Oxygen-Pro

Visiems žinoma, kad blogas ir nemalonus patalpų kvapas lankytojams palieka ne pačius geriausius jausmus.

Būdų, kaip kovoti su nemaloniu patalpų kvapu, yra įvairių: svarbu patalpas periodiškai valyti, jeigu yra galimybė -  vėdinti ir, žinoma, pasitelkti patalpų oro gaivinimo priemones. Juk kvepiančios patalpos yra įstaigos reprezentacijos dalis, formuojančios įvaizdį tarp klientų.

Siekdami klientams pasiūlyti efektyvius sprendimus, turimą oro gaivinimo asortimentą papildėme jau žinomų ir pamėgtų oro gaivinimo produktų Oxy-gen Powered dar efektyvesne ir naujesne versija Oxygen Pro. 

  • Efektyviai naikina blogą kvapą patalpoje.
  • Išlaiko pastovų kvapo intensyvumą kuris trunka nustatytą ciklą t.y 30, 60 ar 90 dienų.
  • Malonus kvapas patalpoje visada asocijuojasi su švara ir higiena.
  • Kvapas suteiks patalpai išskirtinumo taip gerinsite įmonės įvaizdį.

 

Oxygen Pro - nauja programuojama oro gaivinimo sistema, kurią sudaro Oxygen Pro dozatorius ir Oxygen Grande įvairių aromatų užpildai, leidžiantys kiekvienam pagal poreikį nustatyti norimą pasirinkto aromato intensyvumą bei naudojimo laikotarpį nustatant 30, 60 ar 90 dienų.

Unikali Oxygen Powered užpildo technologija sukurta taip, kad skleistų nenutrūkstamai pasirinktą laikotarpį vienodo intensyvumo aromatą patalpoje. Rinkitės 30 dienų (stiprus aromatas), 60 dienų vidutinis aromatas)  ir 90 dienų (silpnas aromatas) aromato skleidimo laikotarpį.

Oxygen Grande užpildo kasetėje yra 35 ml gryno natūralaus aliejaus kvapo, tai yra net 7 kartus daugiau kvapiųjų medžiagų negu standartiniuose aerozoliuose. Skirtingai nuo kitų sistemų, kurios tik užmaskuoja kvapus, Oxygen Pro pašalina kvapus ir išsiskiria malonų pasirinktą aromatą.

Visose Oxygen Grande užpildo kasetėse (išskyrus Kleer) yra Neutra-lox, patentuotas ingredientas, kuris veikia  kartu su aromatiniu aliejumi. Neutra-lox veikia naikindamas, blokuodamas ir neutralizuodamas  nemalonius kvapus. Tokius kaip: šlapimo, prakaito, tabako, naminių gyvūnų, virtuvės kvapus, pelėsio, chloro ir kt.

Ieškantiems efektyvių bekvapių arba su minimaliu aromatu oro gaivinimo priemonių, galima rinktis  Neutra-lox arba Kleer aromatus.

Neutra-lox koncentruota su minimaliu citrinžolės aromatu gaivinimo priemonė idealiai tinka vietoms, kuriose kvapas nėra pageidautinas.

Kleer sudėtyje esantys 100 proc. augaliniu pagrindu sukurtas aliejų mišinys efektyviai ir be jokio kvapo naikina nemalonius kvapus. Produktas skirtas aukštus higienos reikalavimus taikančioms įstaigoms. Tinka ligoninėse, slaugos priežiūros namams, mokykloms, maisto gamybos įmonėse. 

Rinkitės iš aštuonių skirtingų aromatų, kurie pagaminti natūralių aliejų pagrindu ir palikite lankytojams higieniškai švarios ir gaivios aplinkos įspūdį su naujaisiais Oxygen Pro oro gaivikliais.

Oxygen Viva! E Grande aromatų asortimentą galite peržiūrėti čia.

 ! Oxygen Powered produktams sukurti naudojamas specialus Carbon plastikas, kuris nekenksmingas aplinkai ir tinka perdirbimui.  

 Susisiekite ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. 

2019-01-15

Visos naujienos