Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia

NAUJIENA. DUNI® stiklinių užlydymo įranga Duniform® DF5

Spartėjant gyvenimo tempui bei poreikiui maitintis sveikiau, vartotojai vis dažniau renkasi maistingą bei patogiai patiektą maistą ar įvairius gėrimus išsinešimui. Maitinimo įstaigos, siekdamos patenkinti vartotojų poreikius, ieško efektyvių ir praktiškų sprendimų, kaip greitai bei higieniškai pateikti maistą ar gėrimus skubantiems klientams.

Naujoji DUNI® stiklinių užlydymo įranga Duniform® DF5  leidžia patogiai ir, svarbu, higieniškai supakuoti įvairius kokteilius, sultis, ar užkandžius vienu lengvu mygtuko paspaudimu.

Palikite įspūdį klientams ir užtikrinkite higienišką bei apsaugotą maistą ir gėrimus nuo skysčių išsiliejmo ar aplinkos poveikio.Užlydymui rinkitės krištolo skaidrumo 410, 470 ar 590 ml stiklines rPET iš perdirbto plastiko.Atsižvelgiant į vartotojų susirūpinimą ekologija, DUNI® siūlo draugiškus aplinkai ecoecho® indelius iš rPET.
rPET indelių gamyboje sunaudojama net 80 % perdirbto plastiko, kuris kitu atveju, liktų savartynuose. rPET medžiaga nuolat tikrinama: ji turi atitikti maisto saugumo reikalavimus, jos sudėtyje negali būti metalų bei pavojingų medžiagų. rPET plastiko gaminiai taip pat perdirabmi kaip standartinis plastikas. 

 Susisiekite ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. 

2018-11-30

Visos naujienos