Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia

NAUJIENA. TASKI AERO BP dulkiu siurblys-kuprinė

Diversey TASKI AERO ypač tyliai veikiančių siurblių asortimentą papildė du nauji, patogūs ir lankstūs dulkių siurbliai-kuprinės TASKI AERO BP E (su elektros laidu) ir TASKI AERO BP Li-Ion (su 36V ličio baterija*).

Naujieji TASKI AERO BACKPACK dulkių siurbliai 3in1 gali būti naudojami kaip įprasti dulkių siurbliai su ratukais arba kaip nešiojama kuprinė (nuėmus ratukus); jie yra unikalūs, nes turi ir pūstuvo funkciją.

Lankstu ir efektyvu

Dulkių siurblį-kuprinę ypač patogu naudoti sunkiai prieinamose ir užstatytose vietose, kai neįmanoma prieiti su įprastu siurbliu. Su dulkių-siurbliu kuprine lengvai ir be didelio vargo valykite laiptus, liftus, kino teatrų sales, konferencijų auditorijas, keleivinius autobusus, kajutes laivuose ir visur kitur, kur būtinas mobilumas.

Patogu ir ergonomiška

TASKI AERO BP siurbliai pasižymi ypač tyliu veikimu, lengvu svoriu ir ergonomika. Siurblio korpusas pagamintas iš lengvo, aukštos kokybės patvaraus korpuso, kuris yra ergonomiškas ir patogus. Puikus kuprinės svorio paskirstymas užtikrina maksimalų komfortą darbo metu. Bendras elektrinės versijos svoris 4,7 kg, o akumuliatorinės versijos 5,3 kg.

Našu ir patikima

TASKI AERO BP Li-Ion ličio baterijos technologija suteikia naudotojams didelį lankstumą ir savarankiškumą. Su pakrauta 36V ličio baterija, kuri užtikrina efektyvų 22 l/s siurbimą, nenutrūkstamai galima dirbti iki 30 minučių.

TASKI AERO BP E elektrinė versija turi A-nominalią energijos klasifikaciją, kuri užtikrina  30 l /s siurbimą.

*Ličio baterija į komplektą neįeina. 

Produkto skrajutę peržiūrėti galite čia

 Susisiekite ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. 

2019-01-09

Visos naujienos