Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia

Manjana - nauji Duni namai.

Atsižvelgdami į nuolat besikeičiančias rinkos tendencijas ir paklausą klientams, siekiame pasiūlyti šiuolaikiškus ir kokybiškus sprendimus, padedančius kurti papildomą vertę. Todėl Manjana atstovaujamų tiekėjų sąrašą papildė dar vienas populiarus ir gerai žinomas pasaulyje prekinis ženklas Duni®. 

Duni® (Švedija) - novatoriškų ir profesionalių stalo serviravimo ir vienkartinių indų bei maisto pakuočių išsinešimui gamintoja, Europos šalių rinkos lyderė, veikianti 23 šalyse nuo 1949 m.

Duni® gaminama produkcija - tai daugiau nei vienkartiniai gaminiai, tai - išliekanti emocija ir įspūdis. Vienkartinių indų asortimentas išsiskiria dizainu ir praktiškumu, juos patogu ir malonu naudoti. Paruoštas ir patiektas maistas ar gėrimai šventės metu suteiks malonius jausmus ir prisiminimus, nes juose patiekti gaminiai visada atrodys šviežiai, tvarkingai ir estetiškai. Vienkartiniai indai ir maisto pakavimo sprendimai - puikus pasirinkimas restoranams, kavinėms, prekybos centrams, maisto tiekimo įstaigoms, siūlančioms maistą išsinešti, renginių organizatoriams, organizuojantiems įvairias degustacijas, renginius, pristatymus ar išvykas, tiekiantiems maistą išsinešimui ar ruošiant laikymui.

Duni asortimentą rasite čia.

Sąlyčiui su maistu tinkamos pakuotės ir indai užtikrina saugų patiekalų laikymą, transportavimą ir patiekimą.

Susisiekite ir mes pasiūlysime tinkamiausią variantą, atsižvelgdami į jūsų verslo poreikius.

2018-06-19

Visos naujienos