Dėmesio! Informuojame, kad PASIKEITĖ Vilniaus ofiso ir prekybos salono Manjana Express ADRESAS. Nuo šiol Jūsų laukiame Apkasų g. 12 D, Vilniuje. Detalesnė informacija čia

WRAPMASTER - naujas pagalbininkas virtuvėje.

Kepimo popierius, kepimo rankovė, folija ar maistinė plėvelė yra nepakeičiamos priemonės maisto gamyboje. Šios priemonės palengvina maisto ruošimą ir užtikrina, kad patiekalai būtų puikaus skonio ir neprisvilę. 

Nors šios priemonės yra labai svarbios virtuvėje, dažnai jos neturi vietos. Jos nuolat naudojamos ir pernešamos, liečiamos, o kartais netyčia net ir pasiridena ant grindų. Todėl staiga prireikus nepavyksta priemone pasinaudoti, nes kartoninė pakuotė būna susidėvėjusi ar kraštas prilipęs. Kad išvengtumėt šių nepatogumų ir jūsų darbas virtuvėje būtų dar efektyvesnis, pristatome naują prekinį ženklą ir kartu naują įrankį, kuris ne tik taupys vietą virtuvėje, bet ir leis dirbti efektyviai.

Maistinės pakavimo plėvelės, folijos, kepimo popieriaus, kepimo rankovės dozavimo sistema.

Wrapmaster asortimentą sudaro trys skirtingi dozatorių modeliai bei jiems pritaikyti skirtingų matmenų užpildai. Wrapmaster tiks tiek mažose, tiek didelėse virtuvėse. Naudojant dozatorius išlaikysite tvarkingą virtuvę, o maistą - apsaugotą ir šviežią. 

Wrapmaster Duo - Duo unikalus modelis rinkoje. Naudodami šį modelį vienoje vietoje turėsite du skirtingus 45 cm ilgio dažniausiai jūsų virtuvėje naudojamus užpildus. 

Wrapmaster 4500 - Dozatorius, talpinantis vieną pasirinktą 45 cm užpildą. 

Wrapmaster Compact - Kompaktiškas dozatorius, talpinantis vieną pasirinktą 30 cm užpildą. Patogu naudoti, kai būtina taupyti vietą. 

 Susisiekite ir mes atsiųsime jums pasiūlymą. 

2018-06-18

Visos naujienos